KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757199
nr 1275 7199
Tor Hörlin
(1899-1985), Sverige
Oljemålning, Grind. Signerad, daterad -44. Olja på pannå, 31x45 cm
Tor Hörlin, svensk målare född 1899 i Stockholm, död 1985.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:16:52
15/9 20:43:46